Haberler

Phishing, günümüzde çok yaygın olan bir siber saldırı türüdür. Phishing, yani oltalama saldırısı password ve fishing kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur ve bu saldırı isminden de anlaşılacağı gibi bir nevi olta atıp parola yakalamak anlamına geliyor. Oltayla parola yakalama işlemi, bir sahte kurumsal kimlik oluşturularak dolandırıcıların rastgele kullanıcı hesaplarına çoğunlukla e-posta yoluyla gönderdikleri bir çevrimiçi saldırı türüdür. Gönderilen e-postalar bilindik web sitel..

DEVAMINI OKU

Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı Aday Adayları ve Kesinleşen Adayların Tanıtımları İçin Hazırlanmış Web Çalışmaları İçin Firmamızdan Bİlgi Alabilirsiniz.  499 TL Den Başlayan Fiyatlarla Destek Alabilirsiniz.    ..

DEVAMINI OKU

Bir araştırmacının yaptığı habere göre, en popüler e-posta şifreleme yöntemlerinden ikisi olan PGP ve S/MIME'de oluşan bir açık yüzünden şifrelenmiş e-postalar tehlike altında.     İnternet’in e-posta şifreleme için en yaygın kullanılan iki şifreleme yöntemi (PGP ve S / MIME) şifrelenmiş mesajların düz metnini ortaya çıkarabilecek saldırılara karşı hassas durumda. Bu şifreleme yöntemini kullanan kullanıcıların, e-postalarının tehlike altında olduğu, yöntemle..

DEVAMINI OKU

Hepimiz bir dönem karmaşık şifrelerle internet sağlayıcımızı korumaya çalışmış, belki de başka ağlara sızmayı eğlence haline getirmişizdir. Ancak Google Wifi, bu konuya yeni bir önlem getiriyor.     Google, Google Wifi yönlendiricisine, cihazlarınızın ağda nasıl çalıştığını görmenizi sağlayacak yeni bir özellik sunuyor. Kesinlikle birçok Wi-Fi kaçağını yakalatacak olan yenilik sayesinde, kota aşımlarının da önüne geçebileceksiniz. Diğer yandan evinizdeki hangi ci..

DEVAMINI OKU

Her gün milyonlarca kişinin kullandığı Instagram Hikayeler özelliği, hayatımızın bir parçası haline geldi. Şimdi ise Hikayeler’e yeni bir özellik eklendi. Güncellemeyle birlikte istediğiniz kişinin gönderisini hikayenizde paylaşabileceksiniz.     Instagram, özellikle genç kitle olmak üzere, birçok kişinin severek kullandığı bir uygulama haline geldi. Uygulama, Hikayeler özelliğinden önce de oldukça iyiyken, anlık fotoğraf paylaşım özelliğinden sonra şüphesiz ki ç..

DEVAMINI OKU

Valve, bir hafta kadar önce Steam’deki oyun ve videoları, Andoid ve iOS cihazlarınıza yansıtabileceğinizin haberini vermişti. Bu noktada uygulama artık Android cihazlarınız için mevcut.     Oyun severler için kesinlikle en büyük kolaylık, iyi oyunlara mobil cihazlardan ulaşabilmektir. Valve, iOS ve Android cihazlarınız için iki mobil uygulamanın çok yakında kullanıcılar ile buluşacağını kısa süre önce duyurmuştu. Bu uygulama, Steam’deki oyun ve videoları mob..

DEVAMINI OKU