Vizyon ve Misyonumuz

DizaynPlus Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri; Bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterilerimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmayı, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak prensiplerine dayanan bir çalışma stratejisi ile kısa sürede büyük başarılara imza attık ve adımızdan iyi bir şekilde söz ettirebilmeyi başardık.

Etik değerlere, ticaret ahlakına olan bağlılığı, insan değerine inanıp, insana yatırım yapmayı prensip edinen çalışma anlayışı ve her alanda kalite bilincini yerleştirmek üzere yapılan çabalar bu hızlı ilerleyişin temelini oluşturmaktadır. Kurumsal Bilişim çalışma mantığı olarak; Müşteri memnuniyetini esas almaktadır. İyi biliriz ki; "Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir."

Vizyonumuz : Müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp aldığı hizmetlerden maksimum memnuniyet sağlamalarıdır.

Misyonumuz : Kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden maksimum fayda elde edebilecekleri hayatlarını işlerini daha hızlı ve kaliteli şekilde yürütebilecekleri hizmetleri sunmak, çalışanlarımızın mesleklerini icra ederken işlerinden duydukları memnuniyeti ve gelir düzeylerini maksimize edecek ortam yaratarak amatör ruhu kaybetmeden her gün kendimizi geliştirerek devam etmektir.

Değerlerimiz : Estetik, teknik açıdan güçlü ve belirlenen amaca hizmet eden web tasarımı projelerini gerçekleştirmek ve Projelerimizde güvenirlik, uzmanlık, estetik ve kalite her zaman ön planda tutmaktır.